Konkurs LIQUI MOLY Best Brand 2018

Wygraj wymarzone wakacje z najpopularniejszą niemiecką marką środków smarnych

Dla dyrektora generalnego LIQUI MOLY Ernsta Prosta tytuł Best Brand jest bardzo ważny, ponieważ przyznawany jest w drodze demokratycznego głosowania i w sposób uczciwy odzwierciedla nastroje klientów.

Weź udział w naszym konkursie, ciesz się tygodniowymi wakacjami marzeń i przeżyj emocje, jakich dostarczają sporty motorowe w najczystszej postaci na torze!

Po raz pierwszy nagrodę Best Brand zdobyliśmy w roku 2011, a w roku 2018 czytelnicy czterech najważniejszych magazynów motoryzacyjnych w Niemczech – Auto Bild, Auto Motor und Sport, Auto Zeitung i Motor Klassik głosowali na nas jako na faworytów po raz 8! Dobra okazja, by świętować i zaprosić naszych miłośników do udziału w specjalnym konkursie: Można wygrać jedną z trzech wycieczek (włącznie z przelotem, zakwaterowaniem w hotelu z częściowym wyżywieniem i przejazdami) dla dwóch osób z wizytą na MotoGP w programie.

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie, wypełnić formularz i – przy odrobinie szczęścia – zostać jednym ze zwycięzców!

LIQUI MOLY jest oficjalnym dostawcą środków smarnych w serii wyścigów Moto2 i Moto3. Zapach benzyny w powietrzu, zapierający dech w piersiach ryk silników i śmiałe manewry na asfalcie podczas wyprzedzania – kochamy atmosferę wyścigów! Ty też? Więc zobacz MotoGP z bliska wraz z osobą towarzyszącą. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wyprawę, ofiarujemy Ci specjalne, niedostępne w sprzedaży bilety wstępu do padoku w czasie weekendu, gdy rozgrywane są wyścigi MotoGP. Dzięki temu uzyskasz odstęp do toru, alejki serwisowej, padoku i trybuny, spotkasz zawodników biorących udział w wyścigach Moto2 z zespołu IntactGP, skorzystasz z poczęstunku i gościnności IntactGP oraz przejazdów między torem a hotelem i – rzecz jasna – zostaniesz otoczony osobistą opieką przez LIQUI MOLY.

Dokąd można pojechać? Wybierz swój ulubiony kierunek i ciesz się z wycieczki:

Nowy Jork (USA) + MotoGP Austin, Teksas (Kwiecień 2019)

Spędzisz niezapomniane chwile w Wielkim Jabłku! A potem czas ruszać na MotoGP w Austin w Teksasie, gdzie asfalt będzie rozgrzany do czerwoności, a widowiskowym manewrom na torze nie będzie końca!

Berlin (Niemcy) + MotoGP Germany (Lipiec 2019)

Do tętniącej życiem niemieckiej metropolii zawsze warto pojechać! A serce zabije Ci z pewnością jeszcze szybciej, gdy po intensywnym zwiedzaniu miasta udasz się na Germany Grand Prix w MotoGP!

Kuala Lumpur (Malezja) + MotoGP Sepang (Listopad 2019)

Poznaj dynamikę i bogactwo kulturowe Kuala Lumpur, a potem przeżyj niesamowite emocje, oglądając na żywo elitarne wyścigi motocyklowe w ramach MotoGP na torze Sepang International Cirquit!

Aby wziąć udział, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 Niestety, pojawiły się błędy. Sprawdź pola zaznaczone na czerwono.
W którym roku po raz pierwszy zdobyliśmy nagrodę dla najlepszej marki Best Brand?
  Brak odpowiedzi w polu Pytanie konkursowe
Pożądany kierunek  Brak odpowiedzi w polu Pożądany kierunek
 
Imię

  Brak odpowiedzi w polu Imię
Nazwisko

  Brak odpowiedzi w polu Nazwisko
e-mail

  Brak odpowiedzi w polu e-mail
Biuletyn informacyjny
Ochrona danych

  Brak odpowiedzi w polu Ochrona danych
  Brak odpowiedzi w polu Kod Captcha
 Pola obowiązkowe

Warunki udziału:

LIQUI MOLY GmbH wylosuje uczestnika każdej z trzech wycieczek do wybranych miast i jednocześnie posiadacza biletu do padoku na jeden z wyścigów w ramach MotoGP wymienionych poniżej spośród wszystkich uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na konkursowe pytanie. W Stanach Zjednoczonych będzie można zobaczyć wyścig w Austin w Teksasie, w Malezji wyścig na torze Sepang International Circuit, zaś w Niemczech wyścig na torze Sachsenring. Uczestnictwo w konkursie jest darmowe.

Nagroda obejmuje 2 bilety na trybunę na sobotę i niedzielę na poszczególne wyścigi oraz dwa bilety do padoku uprawniające do wejścia do padoku i na alejkę serwisową. Ponadto zwycięzcy będą mogli w sobotę i niedzielę korzystać za darmo z gościnności zespołu Intact GP i raczyć się serwowanymi daniami i napojami. Zwycięzcy otrzymują od LIQUI MOLY darmowy przelot w klasie ekonomicznej, opłacony nocleg w hotelu z częściowym wyżywieniem (hotel 4-gwiazdkowy), oraz darmowy przejazd do hotelu, na tor i z powrotem. Koszt podróży z miejsca zamieszkania do portu lotniczego, z którego ma miejsce wylot, i z powrotem z portu do miejsca zamieszkania ponoszą zwycięzcy konkursu.

Ostateczny termin uczestnictwa upływa w dniu 31.12.2018 r.

W konkursie udział mogą brać tylko osoby prywatne w wieku 18 lat i powyżej. Zwycięzca zostanie poinformowany w ciągu 14 dni po upływie ostatecznego terminu.

Organizatorem konkursu jest LIQUI MOLY GmbH. Zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną. Powiadomienie zwycięzców odbywa się bez ponoszenia odpowiedzialności.

Organizator zastrzega sobie prawo dyskwalifikacji uczestników z powodu przekazania nieprawdziwych informacji i manipulacji.

Organizatorem konkursu jest LIQUI MOLY GmbH. Zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną. Z uczestnictwa wykluczeni są wszyscy pracownicy LIQUI MOLY GmbH oraz Meguin GmbH & Co. KG.

Wyklucza się działania prawne.

Prawo wykorzystania/przeniesienie praw

Wraz z uczestnictwem wyrażana jest zgoda na zamieszczanie przez LIQUI MOLY materiałów reklamowych ze zwycięzcami w postaci tekstowej i graficznej, także online, w których zawiadamiać się będzie o przyznaniu nagrody. Przed publikacją materiał fotograficzny i filmowy będzie przedstawiany zwycięzcom do akceptacji.

Ochrona danych

LIQUI MOLY GmbH gromadzi, przechowuje, wykorzystuje i przetwarza dane osobowe udostępnione przez uczestników zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych i tylko na potrzeby uczestnictwa w niniejszym konkursie. Przekazanie danych osobom trzecim następuje tylko jako konsekwencja przyznania nagród, co dotyczy szczególnie biura podróży, hotelu i organizatora wyścigów. Osobą odpowiedzialną za gromadzenie danych jest pan Josef Spegel. Inspektorem ochrony danych w LIQUI MOLY GmbH jest pan Bernhard C. Witt, e-mail: datenschutz@liqui-moly.de. Przetwarzane są następujące dane osobowe:
Tytuł (opcjonalnie)
Nazwisko (obowiązkowo)
Imię (obowiązkowo)
Adres poczty elektronicznej (obowiązkowo)

Każdy uczestnik w ramach uczestnictwa w konkursie dobrowolnie wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystanie jego danych osobowych do momentu zakończenia konkursu. Dane wykorzystywane są tylko na potrzeby wysyłki biuletynu informacyjnego, jeśli jednoznacznie wyrażono na to zgodę. Po wdrożeniu konkursu dane są usuwane, o ile nie miała miejsca rejestracja w celu otrzymywania biuletynu informacyjnego.

W trakcie trwania konkursu do jego zakończenia każdy uczestnik ma prawo uzyskiwać u osoby odpowiedzialnej informacje na temat zakresu przetwarzania danych osobowych oraz ich wykorzystywania. Ponadto każdy uczestnik ma prawo żądać natychmiastowej korekty lub uzupełnienia niekompletnych danych osobowych oraz natychmiastowego usunięcia danych osobowych.

Biuletyn informacyjny

Na tej stronie masz możliwość zaprenumerowania za darmo naszego biuletynu informacyjnego. W biuletynie można znaleźć informacje na temat aktualnych produktów, ofert i nowości prosto z LIQUI MOLY GmbH. Do rejestracji wymagany jest Twój adres poczty elektronicznej. Możesz nam podać swoje imię , ale nie jest to obowiązkowe. Jeśli podasz nam swoje imię, użyjemy je, by zwracać się do Ciebie osobiście. Prenumerata biuletynu informacyjnego oznacza wyrażenie zgody, jak poniżej:

Tak, za pośrednictwem biuletynu informacyjnego chcę otrzymywać za darmo informacje na temat produktów, nowości i ofert firmy LIQUI MOLY GmbH.